přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro vodoprávní úřady)

Software určený pro vodoprávní úřady ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací od jednotlivých zpracovatelů evidence.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Aplikace MPVaK určená pro vodoprávní úřady sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 2.20.0.1. Instalace i aktualizace starší verze MPVaK se provádí pomocí balíčku „Instalace_aplikace_MPVaK_VU.msi“, který je v příloze. Data vložená starou verzí se neztratí a bude je možné použít i v nové verzi. Detailní popis instalace i aktualizace je v souboru „Postup_instalace_nebo_aktualizace_MPVaK_vodopravni_urad.pdf“.

UPOZORNĚNÍ:
Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška „Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna“.

Soubor “zaloha_aplikace_MPVaK_VU.zip” obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací MPVaKVU. Lze ho použít v případě nechtěného smazání nebo poškození instalace nebo v případě, že uživatel má nainstalovánu předchozí verzi MPVaKVU a nechce upgradovat aplikaci pomocí instalačního balíčku. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným MPVaKVU a průzkumníkovi se rozbalí příkazem “Extrahovat vše”.

Stav k 2.3.2020

MPVaK verze 2.20.0.1 datum 2.3.2020

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem