přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aplikace VSVaK Porovnání všech položek výpočtu ceny podle cenových předpisů pro vodné a stočné za kalendářní rok a dosažené skutečnosti v témže kalendářním roce (verze určená pro zpracovatele)

3.2.2020

Aplikace VSVaK Porovnání všech položek výpočtu ceny podle cenových předpisů pro vodné a stočné za kalendářní rok a dosažené skutečnosti v témže kalendářním roce je určená pro zpracovatele a pro rok 2020.

Aplikace je ke stažení ve verzi 3.20.0.1. Instalace i aktualizace se provádí ze souboru „Instalace_aplikace_VSVaK_zprac.msi“.

Dokument „Postup_instalace_nebo_aktualizace_VSVaK_zpracovatel.pdf“ popisuje postup při instalaci aplikace VSVaK na počítač.

Soubor „Zaloha_aplikace_VSVaK_zprac.zip“ obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací VSVaKZprac. Lze ho použít v případě nechtěného smazání nebo poškození instalace nebo v případě, že uživatel má nainstalovánu předchozí verzi aplikace VSVaKZprac a nechce upgradovat aplikaci pomocí instalačního balíčku. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným VSVaKprac a v průzkumníkovi se rozbalí příkazem “Extrahovat vše”.

„Příručka aplikace VSVaK zpracovatel.pdf“ je uživatelská příručka aplikace VSVaKZprac.

„Způsob vyplňování tabulky č. 4 a tabulky č. 5.pdf“ popisuje způsob vyplňování tabulky č. 4 „Tvorba
a čerpání prostředků na obnovu infrastrukturního majetku“ a tabulky č. 5 „Členění nákladové položky 4.3. Nájem infrastrukturního majetku podle skutečnosti“.

Soubor „Formular_vlastnik.xlsx“ je formulář v Excelu pro údaje tabulky č. 4 „Tvorba a čerpání prostředků na obnovu infrastrukturního majetku“ a tabulky č. 5 „Členění nákladové položky 4.3. Nájem infrastrukturního majetku podle skutečnosti“ pro jednoho vlastníka.

Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška „Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna“.

Stav k 3. 2. 2020.

VSVaK verze 3.20.0.1 datum 3. 2. 2020.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem