přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výherci soutěže Voda a klimatická změna

Vyhlášení výsledků soutěže pro žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií "Voda a klimatická změna".

V pondělí 15. června 2020 rozhodla odborná porota složená ze zástupců pořadatele o výsledcích dětské soutěže pro letošní rok s tématem "Voda a klimatická změna".

Porota nejprve vyhodnotila finalisty soutěže ve všech třech kategoriích a následně z nich vybrala nejlepších 10 prací v každé kategorii.

Výhercům srdečně gratulujeme!

I. kategorie (koláž):

Pořadí Jméno Škola Třída Název díla Kraj
1. místo Denisa Poláčková ZŠ Dobré 4. třída Voda Živá Královéhradecký 
2. místo Laura Havelková ZŠ Věž 3. třída Voda a klimatická změna Vysočina
3. místo Sofie Marulevová ZŠ Šrámkova 5. třída Šetřete vodou každý den, bude dost vody pro všechny Moravskoslezský
4. místo Helena Adamcová ZŠ Věž 4. třída Voda a klimatická změna  Vysočina
5. místo Tomáš Žďárský ZŠ a MŠ Studnice 1. třída Voda a klimatická změna - 2020 Královéhradecký 
6. místo Viktorie Gewiesová ZŠ Kravaře 3. třída Všichni spolu vodu ochráníme Moravskoslezský
7. místo Karolína Potočková ZŠ Nový Jáchymov 157 3. třída Zavlažování podle indiánského kmene Nazca Středočeský
8. místo Rozálie Dragounová ZŠ a MŠ Mokrovraty 4. třída Jak přivést vodu do Afriky, jak pomáhat přírodě Středočeský
9. místo Veronika Holičová ZŠ Hutník 2. třída Pramen života Jihomoravský
10. místo Vojtěch Fišer ZŠ Nové Město nad Metují 5. třída Virtuální pláž Královéhradecký

Výherci I. kategorie (koláže)

II. kategorie (model):

Pořadí Jméno Škola Třída Název díla Kraj
1. místo Leontýna Komárková, Lucie Šumová, Tereza Šorfová ZŠ Turnov 7. třída Těžká hlava Liberecký 
2. místo Michal Majer, Patrik Jestřebský ZŠ a MŠ Malonty 7. třída Aquamobil Jihočeský
3. místo Jana Horvátová, Nela Koláčková, Nikola Baráková ZŠ a MŠ Brno 7. třída ČR včera, dnes a zítra Jihomoravský
4. místo Adéla Šilhánová, Anna Hozdecká ZŠ Turnov 7. třída Grilovačka Liberecký 
5. místo Veronika Zemanová ZŠ a MŠ Kozlovice 7. třída Bez vody žít nejde Moravskoslezský
6. místo Filip Gróf, Marek Svoboda ZŠ Fryčovice 8. třída Degradace korálových útesů v důsledku oteplování a znečišťování moří Moravskoslezský
7. místo Jana Berzedyová, Barbora Bařinková, Markéta Kubičíková MŠ a ZŠ Halenkovice 7. třída Voda neteče z ničeho Zlínský
8. místo Jan Hýl Wichterlovo gymnázium tercie B ČOV Hýlova lhota Moravskoslezský
9. místo Daniela Nováková, Aneta Světlečná ZŠ Přimda 6. třída Moře Plzeňský
10. místo Robin Zimerman ZŠ Přimda 8. třída Voda v každém prostředí Plzeňský

Výherci II. kategorie (modely)

III. kategorie (obrázek):

Pořadí Jméno Škola Třída Název díla Kraj
1. místo Klára Brusová ZŠ Pelhřimov 9 . třída Život v ohrožení Vysočina
2. místo Lucie Štruplová ZŠ Tolerance 7. třída New York 2050 Hl. m. Praha
3. místo Lukáš Duchek SŠ, ZŠ, MŠ Prostějov 8. třída I my jsme nadějí pro Zemi Olomoucký
4. místo Sofie Němečková SŠ, ZŠ, MŠ Prostějov 7. třída Kapka pro život Olomoucký
5. místo David Vasilev ZŠ Tolerance 7. třída Afrika dnes - Evropa za 50 let Hl. m. Praha
6. místo Dominika Pelzmannová ZŠ a SŠ Karlovy Vary 6. třída Voda a klimatická změna Karlovarský
7. místo Jan Knobloch ZŠ Tolerance 9. třída Tajemná hladina  Hl. m. Praha
8. místo Denisa Hlízová ZŠ H. Slavkov 1 X Živá a neživá krajina Karlovarský
9. místo Kristýna Vašíčková ZŠ speciální a Praktická škola Jihlava 9. třída Korálové moře Vysočina
10. místo Eliška Synková ZŠ Kyjov 6. třída Stop plýtvání vodou Jihomoravský

Výherci III. kategorie (obrázky)

Vybraná nominovaná díla budou prezentována na výstavě v Národním zemědělském muzeu do konce srpna.