přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Finalisté soutěže Voda a klimatická změna

Přehled nominovaných prací do finále 13. ročníku soutěže Ministerstva zemědělství k Světovému dni vody 2020.

V rámci letošní dětské soutěže ke Světovému dni vody 2020 "Voda a klimatická změna" jsme obdrželi řadu krásných výtvorů. Velice nás potěšila hojná účast i přes komplikované podmínky. Všem účastníkům soutěže děkujeme za jejich účast v soutěži a za originální díla. Velký dík patří rovněž všem školám a především učitelům, kteří se dětem v rámci vyhlášené soutěže věnovali, objasnili téma a podpořili je v účasti.

Vzhledem k situaci ovlivněné koronavirem došlo k posunutí termínů jak odevzdání prací, tak i vyhlášení vítězných děl ani se nekonala vodohospodářská konference s vernisáží prací. Od 15.6. bude většina prací, které jste zaslali, vystavena v Národním zemědělském muzeu v Praze, a to až do konce prázdnin. Budeme rádi, když se přijdete na tuto výstavu podívat.

Výsledky soutěže podle hodnocení poroty budou zveřejněny v pondělí 15. 6. na našich stránkách.

Nominovaná díla I. kategorie (koláže)

Nominovaná díla II. kategorie (modely)

Nominovaná díla III. kategorie (obrázky)