přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Dotační program 129 390 „Podpora opatření na drobných vodních tocích a malých vodních nádržích – 2. etapa“

20.11.2020

Cílem programu 129 390 "Podpora opatření na drobných vodních tocích a malých vodních nádržích – 2. etapa" je výrazné zlepšení technického stavu drobných vodních toků a malých vodních nádrží, které podpoří vodní režim krajiny, posílí retenci vody v krajině a zvětší bezpečnost při zvýšených průtocích.

Veškeré informace a podmínky k podání žádostí jsou uvedeny níže v Pravidlech. Ke stažení jsou zde také k dispozici všechny potřebné formuláře.

V podprogramu 129 393 „Podpora opatření na rybnících a malých vodních nádržích ve vlastnictví obcí – 2. etapa“ jsou žádosti přijímány na základě Výzev správce programu.

Pro vyplnění formuláře EDS je nezbytné vytvoření osobního účtu v programu EDS na adrese https://isprofin.mfcr.cz/rezortni/.

 

Žádáme žadatele s ohledem na aktuální situaci s COVID – 19 o zaslání žádosti prostřednictvím doručovacích společností. Služeb podatelny využívejte pouze v nezbytných případech.

Upozornění na změnu úředních hodin podatelny Ministerstva zemědělství. 

Od 12. října 2020 se mění úřední hodiny podatelny Ministerstva zemědělství:

pondělí: 12:00 - 17:00
úterý: Zavřeno
středa: 9:00 - 14:00
čtvrtek: Zavřeno
pátek: Zavřeno

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem