přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Finanční podpory zaměřené na les a krajinu

Ve spolupráci s Celostátní sítí pro venkov byla připravena publikace, která měla za cíl nabídnout vlastníkům lesa ucelený přehled finančních nástrojů péče o lesy a krajinu, který zahrnuje dostupné podpory z různých dotačních programů.

Rok vydání:2016
Cílová skupina:vlastníci lesů, ostatní zájemci o téma
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika, Lesnictví
ISBN:978-80-7434-285-1
VydavatelMinisterstvo zemědělství ve spolupráci se Sdružením vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR (SVOL)

Publikace pomůže vlastníkům lesů orientovat se v celé nabídce dotací a příspěvků, připomenout i méně obvyklé možnosti, to vše v jednoduché, přehledné podobě.

Nejedná se o podrobný návod, jak o dotace žádat. U každého titulu je však vždy uveden zdroj dalších informací, většinou odkaz na webové stránky příslušné instituce, která má poskytování dotací a příspěvků ve své gesci. Internet v současné době výrazně urychluje a usnadňuje přístup k informacím, proto doporučujeme zájemcům o získání finanční podpory, aby pravidelně sledovali webové stránky, na které jsou uvedené odkazy u jednotlivých titulů.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem