přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Sociální zemědělství a podnikání v českých regionech - Inspirativní projekty, realizované workshopy, podpora vybraných aktivit z Programu rozvoje venkova

Brožura přibližuje co možná nejširšímu publiku problematiku sociálního zemědělství a sociálního podnikání v návaznosti na „Praktické semináře a exkurze na sociální farmy pro podporu sociálního zemědělství a podnikání v České republice“, které proběhly během podzimu 2018 dvakrát v Česku a dvakrát na Moravě díky projektu realizovaného Celostátní sítí pro venkov ve spolupráci s Asociací sociálního zemědělství, z.s.

Rok vydání:2019
Cílová skupina:Zájemci o téma sociální zemědělství/podnikání
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika
Vydal:Ministerstvo zemědělství ČR
Těšnov 65/17, 11000 Praha 1
ISBN:978-80-7434-488-6

Úvodní část tohoto dokumentu je věnována širšímu kontextu českého zemědělství, sociálnímu zemědělství a krátce i sociálnímu podnikání v České republice. Čtenář se dále dozví o možných souvislostech Programu rozvoje venkova pro roky 2014-2020 se sociálním zemědělstvím. V závěru textu jsou zpracovány zpětné vazby získané od účastníků workshopů. Ty slouží jako inspirace a náměty pro další podporu a rozvoj sociálního zemědělství v ČR.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem