přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Metodický návod k provádění pozemkových úprav a Technický standard plánu společných zařízení

20.4.2012

Ministerstvo zemědělství - Ústřední pozemkový úřad vydává v konečné verzi Metodický návod k provádění pozemkových úprav a Technický standard dokumentace plánu společných zařízení v pozemkových úpravách.

Ministerstvo zemědělství  - Ústřední pozemkový úřad vydává v konečné verzi Metodický návod k provádění pozemkových úprav a Technický standard dokumentace plánu společných zařízení v pozemkových úpravách, a to po zapracování připomínek, námětů a podnětů k oběma prozatímním návodům, které nabyly platnosti k 1. dubnu 2010 s tím, že k nim byla možnost otevřené diskuze odborné veřejnosti. Po vyhodnocení praktického fungování metodiky a technického standardu včetně námětů na jejich úpravy vyhlašuje ÚPÚ k 1. květnu 2012 účinnost obou těchto dokumentů. Vypořádání připomínek, námětů a podnětů je uloženo na ÚPÚ. Součástí Technického standardu dokumentace plánu společných zařízení v pozemkových úpravách je i digitální formát PSZ.

Metodický návod k provádění pozemkových úprav

Přílohy

Technický standard dokumentace plánu společných zařízení v pozemkových úpravách

Přílohy

 

 

 

metodika

 

standardy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem