přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • první
  • předchozí
  • 1
  • 2
15.7.2013

Výroční brožura ocenění Oranžová stuha 2007-2012 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 4 MB)

Ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku uděluje Ministerstvo zemědělství již od roku 2007. Jeho cílem je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke společné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově.


11.3.2013

Informační leták o ocenění Oranžová stuha

Cílem ocenění Oranžová stuha je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke vzájemné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově. Dále je záměrem vyhledat, zveřejnit a ocenit příklady dobré spolupráce obce a zemědělského subjektu (zemědělského nebo lesnického podniku) či místní dobrovolné organizace z resortu zemědělství (např. myslivci, rybáři, včelaři). Partnerství ze strany obce může být naplňováno také v rámci dobrovolného svazku obcí nebo Místní akční skupiny.


8.3.2013

Informační leták o ocenění Zelená stuha

Smyslem ocenění Zelená stuha je ocenit dobrou praxi obcí v oblasti plánovité péče o přírodní a kulturní hodnoty veřejných prostranství a krajiny a motivovat další obce k jejich následování. Hodnocena je soustavná činnost obcí zahrnující dlouhodobé záměry a plány, přípravu jednotlivých projektů ochrany a obnovy ekologických hodnot krajiny či nového založení výsadeb v obci, kvalita realizace projektů a pravidelnou následnou údržbu. Oceňována je také osvěta, výchova a vzdělávání dětí i dospělých v oblasti péče o přírodu, životní prostředí a krajinu a zapojení veřejnosti do uvedených aktivit venkovských obcí.


7.12.2012

Brožura Oranžová stuha roku 2012

Brožura představuje ohlédnutí za 6. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova, která se konala v roce 2012 po osmnácté. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 278 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.

zobrazit po
  • první
  • předchozí
  • 1
  • 2