přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
2.10.2018

Brožura Oranžová stuha roku 2018 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 16 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 12. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 228 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


9.10.2017

Brožura Oranžová stuha ČR roku 2017 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 6 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 11. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 213 obcí, z nichž se 10 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


15.12.2016

Brožura Oranžová stuha ČR roku 2016

Brožura představuje ohlédnutí za 10. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha České republiky v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 251 obcí, z nichž se 12 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


22.10.2015

Brožura Oranžová stuha roku 2015

Brožura představuje ohlédnutí za 9. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 210 obcí, z nichž se 12 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


20.2.2015

Informační leták o ocenění Oranžová stuha 2015

Cílem ocenění Oranžová stuha je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke vzájemné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově. Dalším záměrem ocenění je vyhledat, zveřejnit a ocenit příklady dobré spolupráce obce a zemědělského subjektu (zemědělského nebo lesnického podniku) či místní dobrovolné organizace z resortu zemědělství (např. myslivci, rybáři, včelaři). Partnerství ze strany obce může být naplňováno také v rámci dobrovolného svazku obcí nebo Místní akční skupiny.


24.9.2014

Brožura Oranžová stuha roku 2014 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 5 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 8. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova, která v roce 2014 slaví jubilejní 20. výročí od svého založení. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 306 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha.


9.4.2014

Informační leták o ocenění Zelená stuha 2014

Smyslem ocenění Zelená stuha je ocenit dobrou praxi obcí v oblasti plánovité péče o přírodní a kulturní hodnoty veřejných prostranství a krajiny a motivovat další obce k jejich následování. Hodnocena je soustavná činnost obcí zahrnující dlouhodobé záměry a plány, přípravu jednotlivých projektů ochrany a obnovy ekologických hodnot krajiny či nového založení výsadeb v obci, kvalita realizace projektů a pravidelnou následnou údržbu. Oceňována je také osvěta, výchova a vzdělávání dětí i dospělých v oblasti péče o přírodu, životní prostředí a krajinu a zapojení veřejnosti do uvedených aktivit venkovských obcí.


7.4.2014

Informační leták o ocenění Oranžová stuha 2014

Cílem ocenění Oranžová stuha je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke vzájemné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově. Dále je záměrem vyhledat, zveřejnit a ocenit příklady dobré spolupráce obce a zemědělského subjektu (zemědělského nebo lesnického podniku) či místní dobrovolné organizace z resortu zemědělství (např. myslivci, rybáři, včelaři). Partnerství ze strany obce může být naplňováno také v rámci dobrovolného svazku obcí nebo Místní akční skupiny.


23.9.2013

Brožura Oranžová stuha roku 2013 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 4 MB)

Brožura představuje ohlédnutí za 7. ročníkem udělování ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova, která se konala v roce 2013 po devatenácté. Celkem se krajského kola soutěže zúčastnilo 273 obcí, z nichž se 13 stalo nositelem ocenění Oranžová stuha. V předkládané brožuře se dočtete o obci Babice z Olomouckého kraje, obci Bernartice z Jihočeského kraje, obci Bělušice z Ústeckého kraje, obci Dlouhé z kraje Vysočina, obci Dolní Životice z Moravskoslezského kraje, obci Kněžice ze Středočeského kraje, obci Otročín z Karlovarského kraje, obci Prlov ze Zlínského kraje, obci Ratíškovice z Jihomoravského kraje, obci Suchý Důl z Královéhradeckého kraje, obci Velký Bor z Plzeňského kraje, obci Vysočina z Pardubického kraje a obci Záhoří z Libereckého kraje.


15.7.2013

Výroční brožura ocenění Oranžová stuha 2007-2012 PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 4 MB)

Ocenění Oranžová stuha v rámci soutěže Vesnice roku uděluje Ministerstvo zemědělství již od roku 2007. Jeho cílem je povzbudit představitele obcí, zemědělce hospodařící v obci a občany ke společné spolupráci, která povede ke zvelebování obce a ke zlepšení života na venkově.

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední