přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Rural Vision Week - týden vizí o venkově

Datum: 22.3.2021  9:00 – 26.3.2021  13:00
Místo konání: Online konference
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Evropská síť pro rozvoj venkova (ENRD) spolu s Evropskou komisí organizuje ve dnech 22. až 26. března 2021 virtuální online akci - Týden vizí o venkově: Představení budoucnosti evropských venkovských oblastí“.

Tato virtuální interaktivní akce bude zahrnovat prezentace a diskuse na vysoké úrovni, tržiště nápadů, workshopy a další (program v angličtině zde). Účastníky a pozvanými bude široká škála zástupců relevantních subjektů z celé Evropy, kteří budou během diskuzí společně přispívat k přípravě dlouhodobé Vize pro budoucnost venkovských oblastí EU.

Máte-li zájem se v rámci tohoto týdne zúčastnit a přímo přispět – vyslechnout si vizi venkova a diskutovat o ní s dalšími zúčastněnými stranami, aktivními odborníky a všemi, kteří se zajímají o budoucnost našich venkovských oblastí, registrujte se prosím do 15. 3. 2021 – můžete si vybrat, jaké části z programu se chcete účastnit.

Pracovním jazykem konference bude angličtina. Plenární zasedání bude tlumočeno do francouzštiny, němčiny, italštiny, polštiny a španělštiny. 

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem