přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Národní konference VENKOV 2014

Datum: 15.10.2014  10:00 – 17.10.2014  15:00
Místo konání: Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj
Organizátor: Spolek pro obnovu venkova Plzeňského kraje
Kontakt: registrace@konferenceVENKOV2014cz
Tématické zaměření akce: KOSTEL - ŠKOLA - STATEK - HOSPODA (z pohledu 4 aktuálních pojmů KREATIVITA - INOVACE - SPOLUPRÁCE - ROZVOJ)
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství, Celostátní síť pro venkov a Spolek pro obnovu venkova České republiky Vás zvou na Národní konferenci VENKOV.
V pořadí již 6. ročník celorepublikové konference je příležitostí pro setkání zástupců různých veřejných, neziskových i soukromých organizací působících na celostátní, regionální a místní úrovni i jednotlivců zajímajících se o rozvoj venkova.

Konference nabízí prostor pro diskusi, sdílení zkušeností i vzájemnou inspiraci zástupců státních organizací, krajských i místních samospráv, mikroregionů, místních akčních skupin, neziskových organizací, církví, zemědělců, drobných podnikatelů, vědeckých pracovníků a řady dalších zástupců odborné i laické veřejnosti.

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem