přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

AZV Žďár nad Sázavou CSV a podávání žádostí v roce 2013

11.6.2013

Seminář pro zemědělce a odbornou veřejnost, který se týká problematiky Celostátní sítě pro venkov a podávání žádostí o dotace v rámci PRV a ostatních dotačních titulů v roce 2013.

Agentura pro zemědělství a venkov ve Žďáře nad Sázavou v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov připravila dne 16.4.2013 v zasedací místnosti Zemědělského družstva Nové Město na Moravě seminář pro zemědělce a odbornou veřejnost. Více než 120 zúčastněným byly představeny  úspěšně realizované projekty z Programu rozvoje venkova v regionu,  připravované  aktivity  Celostátní  sítě pro venkov v kraji Vysočina pro rok 2013. Účastníci semináře se seznámili s novinkami  v dotacích Programu rozvoje venkova pro rok 2013, aktuálními informacemi o stavu příprav společné zemědělské politiky po roce 2014. Zvláště zemědělci ocenili přehledy  z kontrol terénních inspektorů SZIF a přehledy nejčastějších chyb žadatelů o dotace.  Většina přítomných hodnotila seminář jako přínosný a potřebný.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář