přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Vyhlášení Top Zemědělského svazu ČR na Národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně

Datum: 25.6.2015  10:00 – 10:30
Místo konání: Brno - Výstaviště
Kategorie: Ostatní

Vlastní soutěž Zemědělského svazu České republiky se tento rok koná při příležitosti zahájení Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky na výstavišti v Brně. Soutěž se bude vyhlašovat v závěru slavnostního zahájení výstavy, které je naplánováno na čtvrtek 25. 6. 2015 v 10:00 v Pavilonu P/VP za přítomnosti ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky.

Zemědělský svaz ČR se prostřednictvím této soutěže zaměřuje výhradně na ekonomické parametry charakterizující ekonomickou sílu a úroveň členských zemědělských podniků. Vyhodnocení je prováděno dle výrobních oblastí. Cílem soutěže je vyhledávat vynikající podniky a ocenit je. Ekonomická síla podniků mnohé vypovídá o celkové úrovni řízení, o kvalitě řízení lidí, řízení věcí, řízení procesů atd. a též o osobnostních kvalitách vrcholového managementu podniků.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem