přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seminář: Podnikejme v zemědělství úspěšně

Datum: 1.1.2011  10:05 – 30.4.2011 
Místo konání: Praha, Brno,České Budějovice, Jihlava, případě další centra
Organizátor: Prosperita, o.p.s.
Nad Šutkou 540/14, 18200 Praha 8
Kontakt: www.prospetita-ops.cz; kurzy@prosperita-opscz; 242 480 242
Tématické zaměření akce: Finanční plánování a ekonomické souvislosti, Marketingová komunikace, Právo v podnikové praxi, Účetnictví pro řízení podniku, Komunikace a management, Prezentace podnikatelského plánu
Cílová skupina: pracovníci v zemědělství, potravinářství, lesnictví
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Praktický trénink pro pracovníky v zemědělství, potravinářství a lesnictví

Trénink klíčových kompetencí učí manažerské dovednosti a přináší znalosti z aktuální praxe. Je postaven na zkušenostech více než 50 českých podnikatelů a manažerů, s nimiž byly a jsou natáčeny videodokumenty o řízení vlastních firem. Investujte svůj čas do nových poznatků, které Vám přinesou budoucí příjmy!

Co získáte:

  • Praktické znalosti z aktuální praxe, zkušenosti nasbírané desítkami českých podnikatelů, s nimiž průběžně točíme video dokumenty o podnikání a samotnými lektory, kteří vedou své vlastní projekty.
  • Porozumíte základním principům finančního plánování a díky praktickým pomůckám dostanete své finance dlouhodobě pod kontrolu.
  • Získáte přehled konkrétních - především internetových - nástrojů, které se používají v dnešním marketingu a naučíte se je využít k propagaci svých produktů.
  • Natrénujete dovednosti, které Vám usnadní řízení a vedení zaměstnanců a komunikaci se zákazníky.

Výuka proběhne v regionálních centrech s dobrou dostupností: Praha, Brno, České Budějovice, Jihlava, případně další centra, dle aktuálního zájmu (např. Plzeň, Pardubice, Liberec či jiné). V přihlášce uveďte, které krajské město Vám nejvíce vyhovuje a ve kterém z výše uvedených jste ochotni případně kurz navštěvovat.

Vyučovací den trvá od 9 do 16 hodin s přestávkou na oběd.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem