přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Setkání zájemců o uplatnění v zemědělském sektoru se zástupci podniků zapojených do Programu rozvoje venkova 2014-2020

Datum: 13.2.2018  9:30 – 12:30
Místo konání: Multifunkční učebna Střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy Chrudim, Poděbradova 842, 537 01 Chrudim
Kontakt: Registrace: sabataagrovenkov@seznamcz
Tématické zaměření akce: Aktivity Celostátní sítě pro venkov v rámci územní působnosti NUTS 2 Severovýchod, priority Programu rozvoje venkova (PRV) - investice do zemědělských podniků, zahájení zemědělské činnosti mladých zemědělců nebo diverzifikace zemědělských činností atd.
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na Setkání zájemců o uplatnění v zemědělském sektoru se zástupci podniků zapojených do Programu rozvoje venkova 2014-2020. Setkání zájemců o uplatnění v zemědělském sektoru s partnery a spolupracujícími subjekty Celostátní sítě pro venkov zapojenými do Programu rozvoje venkova proběhne v úterý 13. února 2018.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem