přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Sdílení znalostí a šíření inovací z evropského prostoru tržního ovocnářství

Datum: 3.9.2019  – 8.9.2019 
Místo konání: Odjezd z nástupních míst (ve 3:00 z parkoviště v ulici Hněvkovského 587/39a, 617 00 Brno, nebo v 6:00 z parkoviště Výzkumného ústavu rostlinné výroby, v.v.i., Drnovská 507/73, 161 06 Praha). Dále místa dle pozvánky.
Tématické zaměření akce: Sdílení znalostí a šíření inovací z evropského prostoru tržního ovocnářství
Cílová skupina: Zástupci ovocnářského sektoru
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci se spolkem BioSad si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na odbornou zahraniční exkurzi  Sdílení znalostí a šíření inovací z evropského prostoru tržního ovocnářství.

Cílem akce je zprostředkovat účastníkům zahraniční zkušenosti s realizací politiky rozvoje venkova v ovocnářském sektoru se zaměřením na pěstování kvalitního a zdravotně nezávadného ovoce a uplatňování různých přístupů rozvoje ekologicky zaměřených systémů pěstování ovoce včetně transferu výsledků výzkumu technologií ekologického zemědělství do praxe a zavádění inovací.

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář