přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Regionální konference Venkov 2018 - "Diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova"

Datum: 15.11.2018  9:00 – 16.11.2018  12:30
Místo konání: Velký sál Kulturního domu čp. 55 v Havlovicích, okr. Trutnov, 542 32
Tématické zaměření akce: Program rozvoje venkova, vzdělávací programy farmářů v Královehradeckém kraji pro studenty a veřejnost, příklady dobré praxe, evaluace SCLLD a plnění milníků, příklady projektů PRV 2014-2020, místní akční skupina
Cílová skupina: Zástupci obcí, místních akčních skupin, neziskových a příspěvkových organizací, zástupci partnerů Celostátní sítě pro venkov, zástupce zemědělských, potravinářských a lesnických subjektů a odborná i laická veřejnost
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Místní akční skupinou Království – Jestřebí hory, o.p.s. si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 na téma „Diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova“.

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem