přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ekonomické, marketingové a obchodní fórum předsedů, ředitelů, majitelů, vedoucích manažerů společností zemědělství, potravinářství, výroby, obchodu, služeb atd.

Datum: 16.4.2015  11:00 – 22:00
Místo konání: Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy (Národních mučedníků 141, 33901 Klatovy).
Kontakt: Ing. Tomšů, mob. 774 848 668, e-mail: jaroslavtomsu@volnycz
Tématické zaměření akce: informace o CSV, PRV a aktuálních problémech rozvoje venkova a zemědělství, představení inovací v zemědělství atd.
Cílová skupina: Představitelé zemědělských a potravinářských podniků, jejich partneři z oblasti služeb, obchodu, bankovnictví, pojišťovnictví, státní správy, samosprávy s vazbou na venkovský prostor
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Dovolujeme si vás pozvat na „Ekonomické, marketingové a obchodní fórum předsedů, ředitelů, majitelů, vedoucích manažerů společností zemědělství, potravinářství, výroby, obchodu, služeb, bankovnictví a pojišťovnictví a zástupců a představitelů MAS a mikroregionů Plzeňského kraje“ s odborným seminářem na  téma  "Inovace v novém programovém období".

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář