přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úvod do zemědělského podnikání, základní povinnosti, zahajování zemědělské činnosti (1. seminář)

Datum: 20.3.2019  9:00 – 15:00
Místo konání: Restaurace Čepaník, Frýdecká 56, 739 34 Václavovice
Tématické zaměření akce: Program rozvoje venkova 2014–2020 – dotační možnosti/podpory, začátky podnikání, jeho rozvoj, ukázka zpracování zemědělské produkce
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov a Místní akční skupina Brána Vysočiny Vás srdečně zvou na 1. seminář Úvod do zemědělského podnikání, základní povinnosti, zahajování zemědělské činnosti.

Seminář je součástí celoročního projektu Výměna zkušeností úspěšného hospodaření na farmách – cyklus seminářů Management podniku od A do Z. Vzdělávací aktivity jsou tematicky vzájemně propojeny tak, aby účastník, který absolvuje všechny (či většinu z nich), získal kompletní znalosti o managementu farmy (podniku) od A do Z a dostalo se mu také dalších kvalitních a praktických informací (jak zpracovávat svou produkci, jak spolupracovat, jak balit výrobky, jak je prodávat, propagovat apod.).

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář