přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

„Za projekty SCLLD na Sedlčansko“

Datum: 20.6.2019  8:00 – 21.6.2019  17:00
Místo konání: Odjezd autobusu z Farmy Pojedy u Rožďálovic, Pojedy 33, Žitovlice – Pojedy.
Tématické zaměření akce: Seznámení a představení úspěšných projektů Programu rozvoje venkova, Komunitně vedeného místního rozvoje apod.
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

Celostátní síť pro venkov Středočeského kraje ve spolupráci s MAS Svatojiřský les, z. s. a MAS Sedlčansko, o.p.s. si vás dovolují pozvat na poznávací exkurzi  „Za projekty SCLLD na Sedlčansko“.

Cílem exkurze je seznámit účastníky s úspěšnými projekty v rámci uvedených opatření Programu rozvoje venkova (PRV), Komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) a dalšími dotačními možnostmi pro rozvoj venkovského prostoru.

Účastníci budou mít možnost diskutovat o Společné zemědělské politice EU, metodě komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) a nechat se inspirovat úspěšně realizovanými projekty nejen Místních akčních skupin (MAS), ale i subjektů z veřejného i soukromého sektoru.

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem