přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Program rozvoje venkova 2014-2020 pro myslivce a lesníky

Datum: 18.5.2016  11:30 – 17:30
Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem, zasedací místnost - pavilon C
Kontakt: Dr. Ing. Petr Marada, pmarada@quickcz
Tématické zaměření akce: PRV - možnosti pro lesní hospodářství, myslivost, ekologické přístupy atd., CSV ve vztahu k lesnictví.
Cílová skupina: zájemci o téma - z oblasti myslivosti, lesního hospodářství atd.
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou, z. s. a mediálním partnerem časopisem Myslivost si Vás dovolují v rámci výstavy NATURA VIVA 2016 pozvat na seminář „Program rozvoje venkova 2014-2020 pro myslivce a lesníky“.

Součástí semináře bude:

  • představení úspěšně realizovaných projektů vztahujících se k lesnímu hospodářství, myslivost a ekologickým přístupům k přírodě a krajině v ČR financovaných z Programu rozvoje venkova 2007 – 2013 (typy projektů, které mohou být inspirativní i pro nové programové období),
  • seznámení s aktualitami Programu rozvoje venkova 2014 – 2020 (oblast dotační podpory pro zachování funkčních agrárních a lesních ekosystémů, možnosti ochrany půdy krajiny před dopady klimatických změn, správné postupy v hospodářské praxi) + informace o aktualitách z Celostátní sítě pro venkov (zaměřené především na aktivity pro partnery z lesnické oblasti),
  • zkušenosti úspěšných realizátorů projektů se správnými hospodářskými postupy,
  • možnosti čerpání dotací v oblasti lesního hospodářství a myslivosti.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem