přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Naše kravka Matylda zavítala s Farmářskými slavnostmi Ministerstva zemědělství na Novu

16.7.2015

Tisková zpráva – Pokud jste už navštívili Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi, které pořádá Ministerstvo zemědělství, určitě dobře znáte jejich maskota krávu Matyldu. Jelikož je to přežvýkavec velmi zvídavý, dnes si vyrazila přímo do vysílání TV Nova.

Nebylo to ovšem jen tak bezdůvodně. Už zítra Matylda vyráží na další farmu, na které se Farmářské slavnosti (v sobotu 18. 7. 2015) odehrají. Tentokrát míří na Vysočinu, konkrétně do Sasova. Zdejší biofarma se chlubí špičkovým chovem slavných přeštických prasat.

Přímo ve studiu tak Matylda s farmářem ze Sasova a zástupkyní Ministerstva lákala na zajímavosti, které budou na farmě k vidění. Kromě spousty zábavy a her to bude třeba procházka žitným bludištěm. Kdo v něm nezabloudí, může si nakoupit na speciálním farmářském trhu s kvalitními potravinami z Vysočiny. K ochutnání budu samozřejmě i masné výrobky sasovské biofarmy.

Svou roli hlavní hvězdy ranního vysílání si Matylda užila dokonale. Dokonce se ode dneška může pochlubit, že ji podojila jedna z moderátorek televize Nova.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem