přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Žádat o dotace z Operačního programu rybářství bude v prvním kole jednodušší

2.6.2008

Tisková zpráva – Žadatelům o investiční podporu v prvním kole příjmu žádostí o dotaci z Operačního programu rybářství bude stačit předložit platné stavební povolení, namísto pravomocného, jak požadují pravidla. Změnu schválil ministr zemědělství Petr Gandalovič s tím, že pravomocné stavební povolení předloží žadatelé do 42 dnů od zaregistrování žádosti.

Pro první kolo příjmu žádostí o dotace, které proběhne v termínu od 10. do 30. června 2008, schválil ministr zemědělství Petr Gandalovič odchylný postup od bodu 5 obecné části Pravidel a seznamu povinných příloh. Změna spočívá v tom, že žadatelům postačí předložit platné, ale nikoliv pravomocné stavební povolení. Pravomocné stavební povolení doloží do 42 dnů od zaregistrování žádosti.

Dalším vstřícným krokem je uveřejnění výkladů č. 1 a č. 2 na stránkách ministerstva zemědělství www.mze.cz (rubrika podpora z EU a národní dotace, podrubrika EFF).

 

Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem