přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Startuje třetí kolo příjmu žádostí o dotace z Programu rozvoje venkova

20.2.2008

Tisková zpráva – Aktuální metodické výklady pro třetí kolo příjmu žádostí o dotaci v rámci PRV zveřejnilo dnes MZe na svých internetových stránkách. Do poloviny března mají možnost žadatelé předkládat projekty na modernizaci zemědělských podniků, zahájení činnosti mladých zemědělců, diverzifikaci činností nezemědělské povahy, podporu zakládání podniků a jejich rozvoje a obnovu lesního potenciálu po kalamitách a podporu společenských funkcí lesů.

Ministerstvo zemědělství informuje o zveřejnění aktuálních Metodických výkladů preferenčních kritérií a dalších podmínek pro třetí kolo příjmu žádostí o dotaci pro podopatření I.1.1.1. Modernizace zemědělských podniků, opatření I.3.2. Zahájení činnosti mladých zemědělců, III.1.1 Diverzifikace činností nezemědělské povahy a III.1.2 Podpora zakládání podniků a jejich rozvoje.
Příjem žádostí pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, opatření III.1.1 Diverzifikace činností nezemědělské povahy, III.1.2 Podpora zakládání podniků a jejich rozvoje a II.2.4 Obnova lesního potenciálu po kalamitách a podpora společenských funkcí lesů bude probíhat od 26. února do 17. března 2008, do 13 hodin. Pro opatření I.3.2 Zahájení činnosti mladých zemědělců bude příjem žádostí probíhat v termínu od 3. března do 14. března 2008, do 13 hodin na příslušných regionálních odborech Státního zemědělského intervenčního fondu.
Metodické výklady jsou uveřejněny na internetových stránkách Ministerstva zemědělství www.mze.cz v sekci Podpora z EU a národní dotace>EAFRD - Program rozvoje venkova>Aktuality a Státního zemědělského intervenčního fondu www.szif.cz.
 
 
Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem