přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Začíná Biofach, největší bioveletrh na světě

15.2.2017

Ministerstvo zemědělství dnes v Norimberku na mezinárodním veletrhu Biofach věnovaném biopotravinám a bioproduktům otevřelo národní expozici, kde návštěvníkům představí také české firmy specializované na bio a ekologické zemědělství. Na Biofachu se tak budou prezentovat například společnosti, které vyrábějí biopotraviny nebo biovína. Výstava potrvá do 18. února.

Veletrh Biofach je zaměřený na různé druhy biopotravin z mnoha zemí světa a na produkty ekologického zemědělství. Návštěvníci mají možnost seznámit se s nejnovějšími trendy potravinářství, produktů přírodní kosmetiky, nápojů, krmiv pro zvířata i výrobků pro domácnost a zahradu. Všechno vystavované zboží musí splňovat přísné nároky na biokvalitu.

Letos se koná už 27. ročník Biofachu, Ministerstvo zemědělství se účastní již podesáté. Zájem o veletrh stále roste u návštěvníků i u vystavovatelů. V roce 2016 se ho zúčastnilo 2 325 vystavovatelů a navštívilo jej 48 533 lidí ze 130 zemí.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem