přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství jako první ve státní správě zveřejnilo plán zakázek malého rozsahu

12.4.2017

Ministerstvo zemědělství (MZe) v rámci jím nastaveného trendu transparentního, nediskriminačního a ekonomicky výhodnějšího zadávání veřejných zakázek zveřejňuje seznam plánovaných veřejných zakázek malého rozsahu na celý rok 2017, a to na webu MZe http://eagri.cz/public/web/mze/verejne-zakazky/.

„Pro větší transparentnost jsme jako první resort zveřejnili i plánované zakázky našeho Ministerstva na letošní rok. Informovat potenciální okruh dodavatelů o plánované veřejné zakázce v dostatečném předstihu tak, aby byla zaručena vyšší účast uchazečů v soutěži, je nespornou ekonomickou výhodou pro zadavatele,“ řekl ministr zemědělství Marian Jurečka.

„Tímto krokem přispějeme zejména k vyšším šancím pro malé a střední podnikatele uspět v rámci vypsaných zakázek, což pozitivně ovlivní regionální zaměstnanost,“ dodal Jiří Jirsa, první náměstek ministra.

Rozsah uvedených veřejných zakázek je vzhledem k rozmanité činnosti zadavatele široký. Je to např. stavba výtahu a bezbariérového vstupu v budově MZe ve Strakonicích, posouzení vlivu agroenvironmentálně–klimatického opatření na životní prostředí s využitím konceptu veřejných statků a expertní a poradenská služba spojená s přenosem výsledků lesnického a mysliveckého výzkumu pro praxi v letech 2017–2020.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem