přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Demonstrační farma Statek Bureš s.r.o. zve na den otevřených dveří

Datum: 23.4.2019  8:30 – 15:30
Místo konání: Bučina
Organizátor: Statek Bureš, s.r.o.
Bučina 76, 56601
ID datové schránky: yxkk6w6
Tématické zaměření akce: Přednosti použití smáčedel v reakci na deficit vody v krajině, Variabilní aplikace MULTIRATE, dokumentovaní dat a jejich využití - FarmCenter, Využití mobilních senzorů nejen pro aplikaci dusíku, Biologické fungicidy, Zkušenosti s variabilní aplikací N hnojiv na polích, Zkušenosti s variabilní aplikací N hnojiv na polích Spearhead Czech / Salix Morava - aktuální problémy z provozu, Řešení JD pro precizní zemědělství, Hnojiva na bázi uhlíku
Cílová skupina: mikro, malé a středně velké zemědělské podniky
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

V rámci dotačního programu MZe Demonstrační farmy se bude na pozemcích ekofarmy Statek Bureš s.r.o. konat 23. dubna od 8:30 v Bučině (mezi Vysokým Mýtem a Litomyšlí - 49.8968736N, 16.1931639E) na sále nad restaurací Hvězda den otevřených dveří na téma Přednosti použití smáčedel v reakci na deficit vody v krajině, Variabilní aplikace MULTIRATE, dokumentovaní dat a jejich využití - FarmCenter, Využití mobilních senzorů nejen pro aplikaci dusíku, Biologické fungicidy, Zkušenosti s variabilní aplikací N hnojiv na polích, Zkušenosti s variabilní aplikací N hnojiv na polích Spearhead Czech / Salix Morava - aktuální problémy z provozu, Řešení JD pro precizní zemědělství, Hnojiva na bázi uhlíku.

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem