přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Demonstrační farma ZOD Brniště a.s. zve na den otevřených dveří

Datum: 6.10.2018  9:00 – 15:00
Místo konání: Ekocentrum Brniště (50.7190711N, 14.7043100E)
Organizátor: ZOD Brniště a.s.
Jáchymov 1, 47129 Brniště
ID datové schránky: xn5umdc
Telefon: 736 752 476
Kontakt: Pavel Cihlar
Tématické zaměření akce: vyhodnocení sklizně jednotlivých demonstračních ploch, zhodnocení výnosu a obsahu sušiny při zvolených technologiích, zhodnocení vlivu těchto technologií na strukturu půdy a obsah humusu, schopnost zadržování vody v půdě, potažmo erozi.
Cílová skupina: Zemědělské subjekty velikosti mikro, malé a střední
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

V rámci dotačního programu MZe Demonstrační farmy se bude na pozemcích ZOD Brniště a.s., konat 6. října od 9:00 den otevřených dveří na téma vyhodnocení sklizně jednotlivých demonstračních ploch, zhodnocení výnosu a obsahu sušiny při zvolených technologiích, zhodnocení vlivu těchto technologií na strukturu půdy a obsah humusu, schopnost zadržování vody v půdě, potažmo erozi.

Pro veřejnost bude probíhat i doprovodný program a různé další aktivity v rámci všech provozů společnosti ZOD Brniště a.s.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem