přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Demonstrační farma VH Agroton zve na den otevřených dveří

Datum: 17.4.2019  9:00 – 18:00
Místo konání: Velké Hostěrádky
Organizátor: VH Agroton s.r.o.
Velké Hostěrádky 224, 69174
Kontakt: Mgr. Pavl�na Samsonov�, mob.: 420 776 305 605, Email: pavlinasamsonova@bioinstitutcz
Tématické zaměření akce: Stav krajiny z pohledu ptáků a biodiverzity, Biopásy a ochrana čejky na orné půdě, Zkušenosti s biopásy v ekologickém podniku, Myslivecká potravní políčka pro zvěř, Výsledky monitoringu ptáků a zhodnocení současného stavu heterogenity krajiny v území demonstrační farmy, Terénní exkurze na lokality v době hnízdění
Cílová skupina: Mikro, malé a středně velkézemědělce a zájemce o ekologické zemědělství.
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

V rámci dotačního programu MZe Demonstrační farmy se bude na ekofarmě VH Agroton Velké Hostěrádky konat 17. dubna od 9:00 den otevřených dveří na téma Stav krajiny z pohledu ptáků a biodiverzity, Biopásy a ochrana čejky na orné půdě, Zkušenosti s biopásy v ekologickém podniku, Myslivecká potravní políčka pro zvěř, Výsledky monitoringu ptáků a zhodnocení současného stavu heterogenity krajiny v území demonstrační farmy, Terénní exkurze na lokality v době hnízdění.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem