přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Upozornění pro maloobchodní prodejce tabákových výrobků

27.5.2019

Ministerstvo zemědělství doporučuje maloobchodním prodejcům cigaret a tabáku určeného k ručnímu balení cigaret a dalším zapojeným hospodářským subjektům, aby se neprodleně registrovali u vydavatele jedinečných identifikátorů, STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, s. p.

Ministerstvo zemědělství doporučuje maloobchodním prodejcům cigaret a tabáku určeného k ručnímu balení cigaret a dalším zapojeným hospodářským subjektům, aby se neprodleně registrovali u vydavatele jedinečných identifikátorů, STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, s. p., na adrese https://znacenitabaku.cz/. Vydavatelem bude zdarma přidělen identifikační kód hospodářského subjektu a zařízení, bez nichž není od 20. května 2019 možné od dodavatelů tabákových výrobků zakoupit tabákové výrobky k dalšímu prodeji. Maloobchodní prodejce sdělí získané identifikační kódy svým dodavatelům. Pro splnění nových zákonných požadavků na sledovatelnost tabákových výrobků je nutné, aby distributor určil ve zprávě o odeslání tabákových výrobků, na kterou maloobchodní prodejnu jsou určeny.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem