přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Upozornění Ministerstva zemědělství: Problém sekundárního úložiště systému sledovatelnosti tabákových výrobků

7.6.2019

Evropská komise oznámila možné problémy související s ověřováním zpráv o správnosti jedinečných identifikátorů tabákových výrobků.

Podle informací poskytnutých poskytovatelem routeru, společností Dentsu Aegis Network Switzerland AG, systém obdrží informace, ale v některých případech zasílá zpětná varování o použití nesprávných jedinečných identifikátorů jako např. “UI_NOT_EXIST_TRANSITION_WARNING“.

Systém stále umožňuje zasílání zpráv o zásilkách a souvisejících transakcích. Vzniklá situace tak není překážkou v pokračování distribuce tabákových výrobků. Povinnost zaznamenávat pohyb tabákových výrobků se považuje za splněnou odesláním příslušné zprávy o zásilce na router. O odstranění závady ze strany DENTSU Aegis Network Switzerland AG Vás budeme informovat.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem