přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Testovací prostředí sekundárního úložiště

27.5.2019

Hospodářské subjekty mají možnost se registrovat do autentizované sekce na stránkách zřízených provozovatelem sekundárního úložiště, společností Dentsu Aegis Network Switzerland AG.

Hospodářské subjekty mají možnost se registrovat do autentizované sekce na stránkách https://eu-secondary.dentsuaegistracking.com zřízených provozovatelem sekundárního úložiště, společností Dentsu Aegis Network Switzerland AG. Od 6. 3. 2019 je zde k dispozici testovací prostředí SENDBOX, které je možné využít k testování připojení na sekundární úložiště a přenosu technických zpráv, a QA testovací protokol (od 20. března 2019), který obsahuje všechny funkce popsané v Datovém slovníku a technických specifikacích. Spuštění Onboarding prostředí sloužícího k nepovinnému certifikačnímu procesu proběhlo 10. 5. 2019. Produkční prostředí bylo spuštěno 20. 5. 2019.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem