přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Testovací prostředí sekundárního úložiště

22.5.2019

Hospodářské subjekty mají možnost se registrovat do autentizované sekce na stránkách https://eu-secondary.dentsuaegistracking.com zřízených provozovatelem sekundárního úložiště, společností Dentsu Aegis Network Switzerland AG.

Hospodářské subjekty mají možnost se registrovat do autentizované sekce na stránkách https://eu-secondary.dentsuaegistracking.com/ zřízených provozovatelem sekundárního úložiště, společností Dentsu Aegis Network Switzerland AG. Od 6. 3. 2019 je zde k dispozici testovací prostředí SENDBOX, které je možné využít k testování připojení na sekundární úložiště a přenosu technických zpráv, a QA testovací protokol (od 20. března 2019), který obsahuje všechny funkce popsané v Datovém slovníku a technických specifikacích. Spuštění Onboarding prostředí sloužícího k nepovinnému certifikačnímu procesu proběhlo 10. 5. 2019. Produkční prostředí bylo spuštěno 20. 5. 2019.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem