přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Společný seminář ke sledovatelnosti tabákových výrobků

22.5.2019

Dne 24. 4. 2019 se na Ministerstvu zemědělství konal společný seminář Ministerstva zemědělství, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, s. p., Ministerstva financí, Celní správy ČR, Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a dalších dotčených hospodářských subjektů.

Dne 24. 4. 2019 se na Ministerstvu zemědělství konal společný seminář Ministerstva zemědělství, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, s. p., Ministerstva financí, Celní správy ČR, Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a dalších dotčených hospodářských subjektů. Seminář byl zaměřený na poskytnutí pomoci členům Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a dalším dotčeným hospodářským subjektům, zejména maloobchodním prodejcům tabákových výrobků, s praktickou aplikací nařízení Komise (EU) č. 2018/574 týkajícího se systému sledovatelnosti tabákových výrobků podle § 13f zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem