přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Příručka pro provozovatele potravinářských podniků k zákonu č. 110/1997 Sb. o potravinách a tabákových výrobcích a jeho prováděcí právní předpisy Ministerstva zemědělství (2018)

Tématické oblasti: Potravinářská výroba

V příručce naleznete úplné znění zákona č. 110/1997 Sb. o potravinách a tabákových výrobcích, který v posledních dvou letech prošel poměrně významnou novelizací. Na zákon o potravinách dále navazuje výčet prováděcích vyhlášek. Výčet základních vyhlášek je uveden v této příručce a vyhlášky Jsou zpracovány do tzv. platného znění. Takovéto zpracování výrazně usnadní a pomůže uživateli rychlou orientaci v předpisu a poskytne přitom větší předpoklad správného pochopení a výkladu příslušného ustanovení. Druhá část příručky je zaměřena výhradně na problematiku označování potravin. Obsahuje infografiky pro spotřebitele, které slouží jako podpůrný materiál k této problematice (jak se vyznat v etiketách).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem