přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Mezinárodní konference „Food Forum" v Brně

19.1.2012

Ministerstvo zemědělství a Potravinářské komora České republiky uspořádají 28. února 2012, v den zahájení Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2012, mezinárodní konferenci „FOOD FORUM“ na téma „Cesty k udržení produkce potravin, kvalita potravin a rozvoj lokálních a regionálních trhů“.

Konference se uskuteční v kongresovém sále brněnského hotelu Holiday Inn za účasti českého ministra zemědělství Petra Bendla, prezidenta Potravinářské komory České republiky Miroslava Tomana a prezidenta Agrární komory České republiky Jana Veleby.

Mezi významnými řečníky na konferenci FOOD FORUM budou Simon Zsolt, ministr zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky a Marek Sawicki, ministr zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky. 

Dalšími významnými aktivními zahraničními účastníky konference budou zástupci Generálního ředitelství pro veřejné zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise (DG SANCO), Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) a eurokomisaře pro zemědělství a rozvoj venkova.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem