přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

POSUN TERMÍNU informačního semináře pro řešitele projektů v Programu ZEMĚ

Vážení řešitelé výzkumných projektů NAZV, plánovaný termín semináře se pro nemoc posouvá z 25. října na 1. listopadu 2021!

Seminář se uskuteční online formou skrze platformu MS Teams v pondělí 1. listopadu 2021 v čase 14:00 - 16:00 hod.

Obsahem semináře bude zejména seznámit příjemce podpory s pravidly poskytovatele (MZe), budeme se věnovat tématům, jako jsou vykazování výsledků a jejich dokládání, změny v projektech, otázky ohledně financí a závazků vyplývajících ze smluv, časté chyby a jak jim předcházet a další praktické informace, které využijete při řešení svých projektů.

Pro účast na semináři se prosím registrujte na tomto odkazu. Ti z Vás, kteří se již registrovali v původním termínu semináře se znovu neregistrujete.

Na základě registrace Vám před konáním semináře zašleme email s odkazem pro připojení do aplikace MS Teams (Opět, ti z Vás, kteří se již registrovali na původní termín a obdrželi link do MS Teams se znovu neregistrujete.).

Po semináři zde budou zveřejněny zodpovězené dotazy, které z jeho průběhu vzejdou, spolu s obsahem prezentace.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.