přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Kursy k získání osvědčení o způsobilosti k úkonům souvisejícím s porážením

30.7.2019

Informace o kursech k získání osvědčení o způsobilosti pro osoby podílející se na úkonech souvisejících s porážením zvířat

Kursy odborné přípravy pro získání osvědčení o způsobilosti pro osoby podílející se na úkonech souvisejících s porážením zvířat podle ustanovení § 20 odst. 2 písm. a) bodu 1 a § 26a odst. 1 a 4 zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 odst. 1 vyhlášky č. 22/2013 Sb., o vzdělávání na úseku ochrany zvířat proti týrání, pořádá Český svaz zpracovatelů masa.

Podrobnosti o kursech se dozvíte na webových stránkách pořadatele.

Kursy odborné přípravy pro získání osvědčení o způsobilosti pro osoby podílející se na úkonech souvisejících s porážením drůbeže, králíků a zajíců podle ustanovení § 20 odst. 2 písm. a) bodu 1 a § 26a odst. 1 a 4 zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 vyhlášky č. 22/2013 Sb., o vzdělávání na úseku ochrany zvířat proti týrání, pořádají Sdružení drůbežářských podnikůČeskomoravská drůbežářská unie.

Podrobnosti o kursech se dozvíte na mailové adrese SDP {sdruzenidp@volnycz} a webových stránkách ČMDU.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem