přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Změna Programu Kvalifikovaný zemědělec ve prospěch žádostí pracovníků z Ukrajiny do zemědělství, potravinářství a lesnictví

23.1.2020

Dne 22. ledna 2020 schválil Koordinační orgán pro ochranu státních hranic a migraci Program Kvalifikovaný zaměstnanec změny navržené Ministerstvem zemědělství, které vycházejí vstříc žádostem pracovníků z Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství a lesnictví.

Uvedené změny znamenají, že žádosti v rozsahu 500 žádostí ročně administrované ZÚ Kyjev mohou nově podávat všichni zaměstnavatelé z oborů zemědělství, potravinářství, lesnictví a dřevařství, žádající prostřednictvím garantů Agrární komora ČR, Potravinářská komora ČR, Zemědělský svaz ČR, Asociace soukromého zemědělství ČR a Lesnicko‑dřevařská komora ČR (dosud pouze Lesnicko-dřevařská komora ČR).

Současně mohou žadatelé z oblasti lesnictví a dřevařství žádat i prostřednictvím jiných garantů než jen Lesnicko-dřevařské komory ČR.

Současné platné znění Programu Kvalifikovaný zaměstnanec (v režimu změn) naleznete v příloze.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem