přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Obnovení realizace Programu Mimořádné pracovní vízum pro státní příslušníky Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství nebo lesnictví

11.5.2020

Ode dne 11. května 2020 dochází k obnovení realizace Programu Mimořádné pracovní vízum pro státní příslušníky Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství nebo lesnictví.

V návaznosti na uvolňování omezujících podmínek pro vstup cizinců na území České republiky, které byly přijaty v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v ČR, rozhodla vláda svým usnesením č. 511 z 4. května 2020 o tom, že od 11. května 2020 bude obnovena možnost podávání žádostí o mimořádné pracovní vízum.

Tím dochází k obnovení realizace Programu Mimořádné pracovní vízum pro státní příslušníky Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství nebo lesnictví, a to za podmínek zde.

Žádosti budou znovu podávány prostřednictvím garantů projektu (Agrární komora ČR, Potravinářská komora ČR, Zemědělský svaz ČR, Asociace soukromého zemědělství ČR a Lesnicko-dřevařská komora ČR), nicméně k reálnému vyřizování víz dojde po otevření vízového centra v Kyjevě v návaznosti na ukončení nouzového stavu na Ukrajině.

Bližší informace lze zjistit u J. P. Romana - 602217120.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem