přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výběrová řízení na 100 nových pracovních pozic do Organizace pro výživu a zemědělství OSN

9.2.2016

Informace o nových výběrových řízeních na odborné i provozní pozice v Organizaci Spojených národů pro výživu a zemědělství (FAO) – římské ústředí, regionální kanceláře i projektové země.

FAO uveřejnilo zprávu o zahájení zveřejňování velkého množství (cca 100) výběrových řízení na pracovní pozice v římském ústředí, v regionálních kancelářích i v projektových zemích. Regionální kancelář FAO pro země Blízkého Východu a Severní Afriky doplňuje výše uvedenou zprávu na webové stránce:

http://www.fao.org/employment/home/en/.

Z hlediska českých priorit ve vztahu k FAO jsou zajímavé například 4 pozice v oblasti lesního hospodářství, nebo výběrové řízení Regionální kanceláře FAO pro Evropu a Střední Asii na pozici experta pro zvyšování odolnosti zemědělství zemí Západního Balkánu vůči přírodním katastrofám.

Pozn.: Dle komentáře FAO mají výhodnější pozici při finálním výběru uchazečů na jednotlivé pozice vysoce odborně kvalifikované ženy.

Případný zájem expertů o jednotlivé pozice je vhodné komunikovat s kontaktním pracovníkem pro spolupráci ČR s FAO Ing. Michalem Kulíkem – tel. 221 812 002, michalkulik@mzecz.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem