přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Příspěvek ČR do databáze FAO - Family Farming Platform

21.12.2015

V návaznosti na rozhodnutí Valného shromáždění OSN, které vyhlásilo rok 2014 rokem rodinných farem, přistoupila Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) k řadě akcí a aktivit, které v průběhu roku 2014 přispěly ke zviditelnění rodinného farmaření a jeho role v boji proti hladu a chudobě.

Členské státy FAO byly vyzvány k přispění do databáze FAO Family Farming Platform, která shromáždí a zpřístupní informace o zákonných úpravách, politikách, statistických datech, výzkumu a publikacích ve vztahu k problematice Family Farming v jednotlivých zemích.

Databáze FAO za ČR je přístupná na  http://www.fao.org/family-farming/countries/cze/en/. V případě zájmu dalších subjektů o začlenění svých aktivit do databáze, je možné kontaktovat Ing. Michala Kulíka – michalkulik@mzecz; tel. 22181 2002.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem