přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Evropská komise – DG AGRI (Generální ředitelství pro zemědělství a rozvoj venkova)

11.1.2018

Mise DG AGRI uskutečňované v České republice jsou velmi úzce spjaté se společnou zemědělskou politikou EU, jsou součástí schválení účetní závěrky a auditní jednotka EK při nich ověřuje fungování administrativních, kontrolních a řídicích systémů implementovaných v ČS EU.

DG AGRI se zabývá všemi aspekty společné zemědělské politiky, tj. politikou rozvoje venkova, finančními záležitostmi, tržními opatřeními a mezinárodními vztahy týkající se zemědělství. Auditní mise se nejčastěji zabývají problematikou dotací směřujících do zemědělství z Evropského zemědělského záručního fondu a Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova (např. IACS, přímé platby, kontroly podmíněnosti, intervenční opatření, opatření Programu rozvoje venkova), ale také např. kontrolou implementace klasifikace JUT skotu dle SEUROP systému a cenových hlášení.

Více informací naleznete na internetových stránkách DG AGRI.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem