přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
8.8.2019

Informace k BREXITU z pohledu agrárního zahraničního obchodu

Dne 29. 3. 2017 oznámila Velká Británie (dále UK – United Kingdom) svůj záměr vystoupit z EU. Vzhledem k tomu, že se UK nepodařilo schválit Dohodu o vystoupení UK z EU, požádalo UK v dubnu 2019 o prodloužení lhůty pro odchod z EU. EU proto lhůtu prodloužila do 31. 10. 2019. Pokud nedojde k dalšímu prodloužení, pak UK opustí k tomuto datu EU a stane se z hlediska ČR/EU tzv. třetí zemí.


4.4.2019

Pozvánka na "Industry Day Prague" (Praha, 9. dubna 2019)

Dovolujeme si Vás pozvat na akci pořádanou vládou Velké Británie (UK) a velvyslanectvím UK v ČR pod názvem Industry Day, která se uskuteční 9. dubna 2019 v Praze v prostorách Petschkova paláce a která se zaměří na informace britské strany o přípravách na odchod UK z EU v souvislosti s celními procedurami, importem a exportem zboží, potravin, živých zvířat, živočišných produktů, krmiv a rostlin.