přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Možnosti stáží na Ministerstvu zemědělství

9.6.2015

Ministerstvo zemědělství nabízí možnost odborných stáží pro studenty a studentky středních a vysokých odborných škol.

I v akademickém roce 2017/2018 nabízíme pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol možnost stáže.

V případě Vašeho zájmu o odbornou stáž vyplňte prosím přiložený dotazník a spolu s motivačním dopisem a životopisem odešlete na adresu staz@mzecz.

Stáž je bezplatná, v rozmezí obvykle 2–4 týdny. Stážista či stážistka bude mít možnost nahlédnout pod pokličku ministerstva a jeho odborných agend jako např. společná zemědělská a rybářská politika, vodní a lesní hospodářství, rostlinné a živočišné komodity a výzkum v této oblasti, potravinářské výrobky, informační technologie. Na konci stáže garant i stážista vyplní hodnocení stáže.

Níže naleznete ke stažení aktuální plán stáží - počet míst na příslušných odborných útvarech a informaci o jejich naplnění.

Ministerstvo zemědělství uzavřelo Memorandum o vzájemné spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze, s Mendelovou univerzitou v Brně, s Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno, s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích, Fakultou rybářství a ochrany vod a se Zemědělskou fakultou, s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Dále spolupracujeme s Univerzitou Karlovou - Právnickou fakultou a Fakultou sociálních věd, s Českým vysokým učením technickým v Praze a Vysokou školou CEVRO Institut.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem