přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
1.8.2017

Tender na dovoz 1,5 miliónu tun krmného ječmene do Saúdské Arábie

Saúdskoarabské království je jedním z největších světových dovozců ječmene. Ve čtvrtek 20. července 2017 vyhlásila organizace SAGO (Saudi Grains Organization) tender na dovoz 1,5 milionu tun krmného ječmene, na zmíněnou komoditu letos v pořadí již čtvrtý. Všechny řádně zaregistrované zahraniční obchodní firmy u SAGO byly o záměru vyrozuměny písemně v předstihu. V termínu do uzávěrky nabídek (21. 7. 2017) podle vyhlášených podmínek předložilo návrhy dvacet zahraničních obchodních společností.


14.6.2017

SAGO – privatizační proces – VÝZVA ČESKÝM INVESTORŮM

Organizace SAGO byla založena vládou KSA v r. 1972 a její hlavní cíle byly stanoveny: - zřizování a provozování obilních sil, mlýnů a výroben krmných směsí; - nákup a dovoz obilovin, jakož i zajištění státních rezerv pro zvládnutí krizových situací.


12.6.2017

Dovozy potravinářské pšenice a krmného ječmene do Saúdské Arábie

V obou případech se jedná o státní tendry, do kterých se může přihlásit kvalifikovaný dodavatel. V případě krmného ječmene, tendr na dovoz v roce 2017 byl vyhlášen v květnu letošního roku.