přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zemědělské a potravinářské výstavy v Ruské federaci v roce 2020

24.10.2019

V roce 2020 se v Ruské federaci uskuteční celá řada specializovaných zemědělských a potravinářských veletrhů. Jejich seznam, který je rozdělen na akce v Moskvě a v regionech, je uveden v příloze.

Veletrhy jsou seřazeny chronologicky - podle data konání. U některých akcí, především těch v druhém pololetí roku 2020, může dojít ke zpřesnění nebo drobné změně data.

Vybrány byly největší a nejpopulárnější veletrhy, v případě, že bude mít některá z firem zájem o vyhledání akcí v konkrétním regionu či se specifickým zaměřením, je možné obrátit se na zemědělskou diplomatku (nikolahruskova@mzecz).

Na dvou ruských veletrzích bude Ministerstvo zemědělství organizovat společnou národní expozici - jedná se o zemědělský veletrh Agrokomplex Ufa v Baškortostánu (17. - 20. 3. 2020) a potravinářský veletrh WorldFood Moskva (20. - 25. 9. 2020).​

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem