přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Webinář na téma „Problematika e-commerce v Číně“

Datum: 25.11.2020  9:00
Místo konání: Online
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství České republiky a Velvyslanectví České republiky v Pekingu si Vás dovolují pozvat na webinář na téma

„Problematika e-commerce v Číně“

 

pořádaný 25. listopadu 2020 od 9 hodin.

Zemědělský diplomat pro Čínu Ondřej Plaček a pozvaný odborník z oboru John Piao, spoluzakladatel a vedoucí sekce e-commerce společnosti Digiant Global, Vám přiblíží aktuální dění v čínském světě online prodejů. 

Zajímá Vás, jak se v Číně daří importovaným produktům na trhu e-commerce? Jak je tento trh rozvinutý? Jaké jsou jeho hlavní platformy a jaké trendy ho budou v budoucnu ovlivňovat? Odpovědi na tyto a další otázky se Vám pokusí poskytnout právě tento webinář organizovaný Ministerstvem zemědělství České republiky a Velvyslanectvím České republiky v Pekingu. Upozorňujeme, že část webináře bude probíhat v anglickém jazyce.

V případě zájmu, prosím zašlete email na janholub@mzecz do 23.11.2020

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem