přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Proběhl webinář "Příležitosti pro český agro vývoz na kazachstánský trh"

24.9.2020

Dne 23. 9. 2020 v 10:00 SEČ se uskutečnil webinář, který organizovalo Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se ZÚ Nur-Sultán. Cílem webináře bylo seznámit české firmy s příležitostmi agrárního vývozu na kazachstánský trh.

Webinář byl rozdělen do dvou bloků.

První blok zahrnoval prezentace aktivit ZÚ Nur-Sultán a proexportních nástrojů Ministerstva zemědělství ČR, dále informace o exportním financování a pojištění od ČEB a EGAP, a také informace o možnostech zapojení českých firem do B2B programů České rozvojové agentury.

Ve druhém bloku měli zástupci českých firem možnost využít individuálních konzultací s místním zemědělských expertem Artjomem Lukašovem a projednat tak konkrétní možnosti spolupráce.

Další teritoriální webináře jsou momentálně v přípravě.

Pro více informaci o našich proexportních aktivitách sledujte Proexportní okénko na webových stránkách MZe či Facebookovou stránku s názvem „Podporujeme agrární export“.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem